PORTUGALSKO

Surfing nebo Adventure camp pro děti ve věku 13-17 let z celého světa

Surfing nebo Adventure camp pro děti z celého světa

Úžasná lokalita s mnoha plážemi a pobřežím plným přírodních krás. Portugalské letní počasí nabízí spoustu příležitostí, jak si užít venkovní aktivity ve vnitrozemí i u moře na slunci. Město Santa Cruz na západním pobřeží Portugalska je nádherným přímořským letoviskem s promenádou lemovanou palmami plnou barevných obchodů, kaváren a restaurací. Kemp leží pouhých 15 minut chůze od centra města, obchodů a pláže a asi hodinu jízdy od hlavního města Lisabonu

Organizace tábora

2 týdny pro děti 13-17 let

Děti jsou rozděleny do skupin podle vlastního výběru programu a také podle věku a/nebo úrovně dovedností. Dopolední část (3 hodiny) je věnována vybranému speciálnímu programu. Odpoledne se všichni spojí a vyberou si obrovské nabídky aktivit.

Po celou dobu jsou přítomni (v průměrném poměru 1:6) zkušení vedoucí z celého světa a jejich úlohou na táboře je postarat se o vaše děti, aby byly vždy v bezpečí a šťastné. Většina z nich je ve věku 21-35 let a přináší s sebou různé kultury a jazyky, čímž vytváří nádherné mezinárodní prostředí.

Surf Camp

Místní škola surfování má více než deset let odborných zkušeností v oblasti Santa Cruz. Neustále sledují příliv a odliv, stav moře a měnící se polohy písečných dun. Instruktoři Surf School každý den vybírají nejbezpečnější místa a nejlepší časy pro naše surfaře, aby se učili a zlepšovali své dovednosti v optimálních podmínkách. I když je načasování výuky flexibilní, lekce budou v průměru asi 3 hodiny každý den od pondělí do pátku.

Hlavní pláž, kterou pravidelně využíváme, je 15 minut chůze od tábora. V případě potřeby je jen kousek autem na 20 kilometrech pobřeží kolem Santa Cruz 20 různých dalších pláží.

Pro lekce je poskytnuto kvalitní vybavení včetně surfového prkna, chrániče a neoprenu.

Náš tábor se koná na vrcholu léta, kdy nádherné pláže v Santa Cruz slibují dokonalé podmínky pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé surfaře.

Mezi vrcholy exkurze patří jednodenní výlet do Lisabonu, plavba na katamaránu a pozorování delfínů a návštěva středověkého města Obidos.

Adventure Camp

Jedná se o náročný program, který dětem představí napínavou řadu outdoorových aktivit a vodních sportů. Nabitý program plně využívá borové lesy, stezky na útesech a pláže, které kemp obklopují, stejně jako vynikající zázemí pro sportovní aktivity v přímo v areálu tábora.

Sporty a aktivity

 • horolezectví
 • jízda na horském kole
 • lanový park
 • orientační běh
 • dovednosti přežití
 • návštěva jeskyní a speleologie
 • paintball

Vodní sporty a přímořské aktivity

 • úvod do surfování
 • paddleboarding
 • plachetnice
 • jízda na kajaku
 • plážový volejbal
Amazing location and weather. If you love the ocean this is the best choice for the summer. Plus I made so many friends from all over the world <3
Andrea (15)

Ubytování:

Nedávno postavená rezidence je využívána výhradně tímto táborem. Apartmány jsou svěží, prostorné a každý pojme 4-6 osob a každý má kompletní sociální zařízení. Děti mají volný přístup k velkému soukromému bazénu, hřišti, oploceným travnatým zahradám a výhradnímu využití dvou místností pro aktivity, kde si mohou odpočinout a užít si nabitý večerní program. Ve volném čase si děti mohou v malých skupinkách užít tradiční vesnické kavárny a obchůdky ve městě. Starší chodí se svými novými kamarády z celého světa a mladší ve skupinkách vždy v doprovodu vedoucího.

Strava:

Děti dostávají každý den tři výživná, zdravá a pestrá jídla. U všech jídel je k dispozici salátový bar s čerstvými produkty. V době snídaně je na výběr od cereálií po pečivo a čerstvé ovoce a mnoho dalšího. Staráme se o zdravé mladé chutě, takže „alternativa“ je vždy k dispozici. Některé výlety zahrnují obědový balíček.

DÉLKA POBYTU A TERMÍNY:

14 dnů v termínech 2.-15.7.2023 a 16.-29.7.2023

CENA:

€3,200 V ceně je kompletní ubytování, strava a program během pobytu v táboře. Hlavní vícenáklady jsou doprava, pojištění a kapesné.

Nezávazná konzultace

Mám zájem o?