Project Description

CHORVATSKO

mezinárodní letní dětský tábor v americkém stylu

První letní dětský tábor amerického stylu v Evropě

Od prvního léta v roce 2003 hostil kemp více než 14.000 dětí z více než 40 různých zemí po celém světě. S volnočasovými aktivitami ve vodních a pozemních sportech, uměním, divadelním uměním, dobrodružnými sporty a programy pro mládež nabízí tento tábor celou řadu aktivit a programů pro všechny věkové kategorie a zájmy.

Kemp leží v luxusním resortu v Pakoštane v Chorvatsku. Pouhých třicet minut od Zadaru, dvě hodiny od Splitu a tři hodiny od Záhřebu je tábor snadno dostupný autem, letadlem i autobusem z celé Evropy a světa.

RESIDENT CAMP

1-2 týdny pro děti 6-15 let

Naše týdenní a dvoutýdenní turnusy umožňují dětem z celého světa zdokonalit se v angličtině a komunikačních dovednostech prostřednictvím „života v cizím jazyce“ a zároveň prožít nejlepší léto svého života v bezpečném a zábavném prostředí. Spousta aktivit, kamarádů a výborného jídla – to je recept na perfektní léto.

Teen Adventure Program

Jedinečná zkušenost a výzva pro děti ve věku 14 – 16 let.

Teenageři se účastní různých outdoorových aktivit, poznávají krásy regionu a získávají nové zážitky a přátele z celého světa. Vedoucí z Camp California společně s odbornými specialisty na tyto aktivity dělají z Teen Adventure dobrodružství na celý život plné zábavných a vzrušujících aktivit, jako je slaňování, jízda na kajaku, jeskyně, horolezectví, jízda na horském kole, plachtění, backpacking, šnorchlování a mnohem, mnohem více .

Teen Adventure je aktivní a zábavná dovolená pro dospívající.

Teen Sailing Program

Nadšenci do lodí a moře ve věku 14 až 16 let si zamilují náš program Teen Sailing

Kombinuje to nejlepší z obou světů: zábavný týden plný aktivit v Resident Camp a týdenní plavba po ostrovech Jaderského moře na palubě luxusní 15 metrové jachty.

Itinerář zahrnuje návštěvy různých dalmatských ostrovů, pobřežních měst a národních parků včetně Pakoštane, Zadaru, Murteru, Vodic, Kornati, Krky, Šibeniku, Skradinu, Kaprije, Zlarinu a Zatonu.

Předchozí zkušenosti s plachtění není třeba – jen touha po úžasném a zábavném vodním dobrodružství!

We have three children, each with completely different personalities and interests. All three came back from Camp California with endless stories of the fun they had and the friends they made, proving there is something for everyone there. The setting is ideal and the campers offer each other so much, as they come from around the world. It’s the perfect camp experience for any kid!
Erica

DÉLKA POBYTU A TERMÍNY:

Čtyři turnusy po 14ti dnech vždy neděle - sobota. (25.6. – 8.7.2023, 9. – 22.7.2023, 23.7. – 5.8.2022, 6. – 19.8.2022)

CENA:

€1,770 - €2,525. V ceně je kompletní ubytování, strava a program během pobytu v táboře. Hlavní vícenáklady jsou doprava, pojištění a kapesné. Při platbě do konce ledna 2023 sleva €100

Nezávazná konzultace

Mám zájem o?
Děkujeme za váš zájem o programy pro děti a mladistvé v zahraničí. V nejbližší době se s vámi spojíme telefonicky nebo emailem. Krásný den Lucie
Bohužel se váš zájem nepodařilo odeslat. Prosím zkuste to znovu a nebo rovnou pošlete email na lucie@kiday.cz nebo zprávu na +420773960964 Omlouvám se za komplikace a přeji krásný den Lucie