Ledovec v Rakousku

Rakousko – Kaunertal – Feichten

***Familiahotel Tia Monte :

Hotel ležící ve Feichtenu s dojezdem skibusem na Kaunertálský ledovec nebo Fendels. V minulých letech zájezdy do této lokality sklidily velký úspěch. Málo známý ledovec Kaunertal, stejně jako sjezdovky ve Fendelsu na rozhraní Itálie, Švýcarska a Rakouska nabízí rakouské lyžování s italským sluncem.
Při výběru místa a hotelu jsme upřednostnili cenu za ubytování a hlavně cenu za permanentku, kdy děti do 10ti let jezdí zdarma, pokud mají permanentku i rodiče. Rozhodující bylo také to, že v tuto dobu v těchto končinách nejsou extrémně přetížené sjezdovky jako v jiných lokalitách a pro děti jsou tak sjezdovky bezpečnější.
Standartně nabízíme hotel s polopenzí, můžeme na objednávku zajistit též apartmány bez stravy.

Poloha: Hotel ležící v poslední vesnici Feichtenu před Kaunertálským ledovcem, dojezd skibusem nebo autem. Možnost lyžování i ve středisku Fendels.
Ubytování ve ***hotelu v komfortních pokojích se sociálním zařízením, TV, WI-FI zdarma, 6x týdně sauna finská i parní v hotelu, s 50% slevou vstup do bazénu ve Feichtenu každý den.
Strava: Polopenze. Snídaně švédský stůl, večeře jednotné Menu nebo Buffet.

Pro zájemce zajistíme apartmán, cenu sdělíme po upřesnění objednávky velikosti apartmánu. Je možné zajistit večeře na hotelu za příplatek.

DOPRAVA:

vlastní, k vlekům skibus zdarma

PROGRAM:

Výuka lyžování dětí 3.5 hodiny denně s polední pauzou na oběd.

Minimální počet dětí pro výuku ve skupině je 5 osob.
Budou-li si chtít rodiče zajezdit v jiném lyžařském areálu, odkud se nevyplatí vracet se na oběd, můžeme Vám zajistit přes polední 2hodinovou přestávku hlídání dítěte za 10€ za den.

Individuální výuka je možná v době 9-10, 12-13 a 15-16h.

Večerní program pro děti podle věku pořádaný hotelem nebo rodiči.
Sauna finská a parní zdarma v hotelu, k dispozici stolní tenis a herna.
Denně městský bazén s 50% slevou na vstup.

PERMANENTKY:

Permanentky zakoupíme společně, platba je možná pouze v hotovosti. Peníze od Vás vybereme hotově v den příjezdu. Prosím připravte si drobné na permice + kauce na čip 5€/ osoba.

POJIŠTĚNÍ

V ceně není ŽÁDNÉ pojištění! DOPORUČUJEME VŠEM UZAVŘÍT SI POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH A STORNO ZÁJEZDU A ODPOVĚDNOST ZA ŠKODY TŘETÍ OSOBĚ

Odlišné stornopodmínky: 3-1 měsíc před nástupem 40%, 1 měsíc – týden 70%, 7dní – 0 100%.
Apartmány storno podle požadavků majitele apartmánu.

TYP POBYTU:

Lyžařský pro rodiny s dětmi od 5 do 14 let. Není vhodné pro úplné začátečníky. Terén vhodný je, my ale nemůžeme zařadit úplné začátečníky do skupiny dětí jezdících na modrých a červených, občas černých sjezdovkách. Pro začátečníky nabízíme pouze individuální výuku přes poledne. Děti jsou do skupin rozděleny podle lyžařských schopností a svého věku.

CENA:

Přesnou kalkulaci vám zašleme na základě vaší nezávazné poptávky. Na pokoji musí být vždy minimálně 2 dospělé osoby platící plnou částku. Je-li na pokoji jeden dospělý a dvě děti, platí první dítě stejnou cenu za ubytování jako dospělý + výuku lyžování, druhé dítě platí dětskou cenu + výuku lyžování. Zájezd pro dítě nelze zakoupit bez výuky lyžování pro dítě starší 5 let. Permanentka, doprava a pojištění není v ceně. Děti starší 7 let bez rodičů se mohou zúčastnit za příplatek 1500 Kč za den za dozor a péči o dítě. Rodiče mohou dítě odvézt sami do Rakouska a zase si pro něj dojet, nebo se pokusíme zprostředkovat dopravu za podíl na pohonných hmotách.
Zájem: *