Project Description

Jednodenní lyžovačky

v různých areálech v ČR pro děti 5-12 let s rodiči i bez nich

Kam na otočku na lyže z Prahy?

Monínec:

Středisko uprostřed Čech v oblasti zvané Česká Sibiř je vybaveno nejmodernější technologií. Z Prahy je vzdálen pouhých 80 kilometrů a nabízí návštěvníkům dvě červeno modré sjezdovky s celkovou délkou 1 800 metrů. Sjezdovky jsou zasněžovány technickým sněhem a samozřejmostí je též jejich pravidelná úprava. Umělé osvětlení umožňuje lyžařům oblíbené večerní lyžování. Přeprava je zajištěna třemi vleky a lanovkou s kapacitou 2 400 osob za hodinu.

Ještěd:

Ski areál Ještěd je součástí komplexu, který měl tu čest hostit Mistrovství světa v lyžování, a tak nabízí infrastrukturu opravdu na světové úrovni. Ještěd se nachází na okraji Liberce a je jediné lyžařské středisko v České Republice, do kterého můžete přijet tramvají z krajského města. Vrchol ještědu je nezaměnitelný se svým slavným vysílačem, oceněným v mezinárodních architektonických soutěžích. Pod nejvyšším vrcholem pohoří Ještědský hřbet si také opravdu dobře zalyžujete. Nahoru Vás komfortně odvezou tři lanovky nebo čtyři vleky. Z vrcholu Ještědu je fenomenální výhled do metropolitní oblasti Liberce.

Klínovec:

Skiareál Klínovec je největší a nejmodernější lyžařské středisko Krušných hor. Spolu s německým areálem Fichtelberg vytváří InterSkiregion Fichtelberg-Klínovec který lyžařům nabízí 47 km sjezdovek od jeden a půldenní permanentky. Nově došlo k propojení Klínovce s Neklidem a Božím Darem. Celý lyžařský komplex Skiareál Klínovec obsluhuje 5 lanových drah, z toho jsou 2 s oranžovou krycí bublinou. Unikátní v rámci ČR je také propojení celé oblasti lyžařsky – žádné přesuny skibusy, ale pohodlně po propojovacích sjezdovkách.

Rokytnice nad Jizerou:

Rokytnice nad Jizerou je bezkonkurenční číslo jedna mezi středisky v České republice v kategorii převýšení. Žádné jiné středisko mezi Krušnými horami a Beskydami Vám nenabídne kontinuální převýšení 652 m. Navíc, Rokytnice hraje prim i v délce sjezdovek. Místní Turistická sjezdovka, která je modrá, ale velmi svižná, dosahuje délky 3185 m. Delší sjezdovku, která by byla po celou svou délku lyžovatelná, Vám nenabídne žádné jiné domácí lyžařské středisko. Obrovskou výhodou Rokytnice je jižní orientace tohoto střediska. Pokud nejste tedy milovníky ledu a stínu, budete nadšeni z faktu, že v Rokytnici uvidíte sluníčko od rána až po poslední sedačku dne.

Špindlerův Mlýn:

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno.

TYP POBYTU:

Na hory na otočku s rodiči i bez nich. Zajistíme i dopravu z Prahy a celodenní hlídání. Doporučujeme všední den a domlouváme často na poslední chvíli podle počasí a sněhových podmínek. Pokud máte zájem, přidáme vás do skupinky, kde komunikujeme o konkrétních termínech a podmínkách.

CENA:

dle individuální kalkulace, v průměru 1500 Kč/den
Zájem: *
Děkujeme za váš zájem. Co nejdříve se s vámi spojíme.
Bohužel se vyskytla chyba. Zkuste odeslat znovu a nebo mi rovnou zavolejte +420 773 960 964 Lucie