Horní Mísečky – Špindlerův Mlýn

Pension Horské Zátiší

Pension Horské Zátiší :

Poloha: Ubytování přímo u vleků na Horních Mísečkách. K dispozici je celý Skiareál Špindlerův Mlýn.

Ubytování: Všechny pokoje jsou se sociálním zařízením a TV. V ceně jsou pro mladší sourozence vaničky, jídelní žídle, za příplatek dětská postýlka s lůžkovinymi. K dispozici je společná rychlovarná konvice, mikrovlnka a lednice k možnosti ohřátí stravy pro kojence.

Na pokoji může být ubytováno pouze tolik osob starších 2 let, kolik je postelí. Neobsazené pevné lůžko je hrazeno paušální částkou za lůžko a noc. V případě dojezdu další osoby na kratší pobyt doplatí tato osoba částku do ceníkových cen v tom daném období.

Strava: Polopenze, pro děti svačinky, k jídlu nealko-nápoj.

Děti do 2 let: dítě jí společně s matkou, nebo dětská strava za doplatek.
Snídaně: švédský stůl – chleba, bílé i celozrné pečivo, dva druhy jogurtu, 2 druhy müsli, několik druhů tvrdých i měkkých sýrů, šunky a salámů,džem, med, paštiky. Snídaně na vidličku – párky, vajíčka. K pití 2 druhy džusu, výběr čajů, káva, mléko, kakao, ovoce a zelenina.
Večeře: výběr ze dvou jídel, polévka, hlavní jídlo, salát nebo moučník, voda, šťáva.
Svačiny pro děti: dopoledne ovoce, odpoledne pečivo se sýrem nebo šunkou nebo jogurtový či jiný mléčný výrobek.

DOPRAVA:

Vlastním autem. Parkování zdarma na nehlídaném parkovišti cca 200m od penzionu, nebo v krytých garážích za příplatek cca 200Kč za noc. Nutno objednat telefonicky týden před nástupem na penzionu.
GPS Loc: 50°44’8.39″N, 15°34’3.434″E

Veřejná doprava: Autobusová linka končí 50m od chaty. Zastávka Vítkovice – Horní Mísečky.

PROGRAM:

První půlden jsou děti rozděleny podle svých lyžařských znalostí do skupin po 5-12 dětech. Každá skupina má 1-2 lyžařské učitele s mezinárodní licencí APUL. Výuka probíhá 2 hodiny dopoledne a 1,25 hodinu odpoledne s vyjímkou bambini. Děti mají barevné rozlišovací vesty.
Po lyžování následuje před večeří 20 minut plavání s lektorkou plavání, zároveň probíhá volný program v herně. Po snídani a po večeři je program s lektorkami v herně. Předposlední den děti vyzkouší slalom a skicrossovou trať. Všechny děti obdrží diplom a drobný dárek při závěrečném karnevalu.

Pro děti od 3 do 12 let: výuka lyžování s lyžařskými učiteli, plavání s instruktorem plavání (pro školáky řádění ve vodě pod dozorem) a hry s lektorkami (hudební, výtvarná a pohybová činnost) a tvoření.
Lyžování je rozděleno na začátečníky, pokročilé a dobré lyžaře (ti již mají nácvik i carverového oblouku a závodního oblouku, jízdu ve snowparku ap.) nejen podle úrovně lyžování, ale i podle věku. Zvláštní skupina nejmenších nazvaná bambini, jsou děti 3-3,5roku, které budou mít pouze dopoledne 1 hodinu výuky ve skupině maximálně 4 dětí na učitele. Jsou to děti jejichž soustředění a schopnost být bez rodičů jsou velmi krátkodobé, u některých dětí ještě nemusí být vyvinuta motorika potřebná pro lyžování. Pokud vše zvládnou, zařadí se do běžného celodenního lyžování. Cena se nemění.

Ranní program v herně je hlavně pro předškolní dětí, školáci mají po snídani 45 minut na úkoly v jídelně, kde je pro to vytvořené klidné prostředí. Program plavání je pro všechny děti, jsou rozděleny opět podle věku. Večerní program v herně je rozčleněn podle věku dětí programem i délkou.

Pro děti 2-3 roky plavání s rodičem v ceně, pro děti pod 2 roky za příplatek.

PRO RODIČE
Nabízíme Vám masáže, plavání v bazénu s protiproudem a sauna za poplatek.
Možnost lyžařského či snowboardového učitele i pro rodiče.

PERMANENTKY:

Permanentky doporučujeme objednat předem online dle našich pokynů, nejsou zahrnuty v ceně.

Děti, které již oslavili 6. narozeniny, na první odpoledne budou mít pouze lokální permanentku, kterou rodiče zakoupí sami, na další dny již vícedenní skipas pro celý Špindl.
Děti do 5,99 let lyžují zdarma.

Největší slevu na permanentky získáte zakoupením tzv.“go passu“ přes www.skiareal.cz. Dobíjecí kartu vám zašlou domů, nebo můžete využít již zakoupenou kartu, kterou jste nevrátili a na ní přes web nahrát nový skipass. Doporučujeme zakoupit skipasy přes internet!!! Sledujte slevy od RWE a jiných, můžete se dostat na velice zajímavé ceny. Kupujte jízdenky s předstihem, ušetříte. Jedete-li s námi vícekrát , doporučujeme celosezónní permanentku,
POZOR! Bodové jízdenky nejsou! Ceny půldenních permanentek jsou velice nevýhodné a jsou řešeny vrácením skipasu, který je o 100Kč dražší, než normální celodenní.

POJIŠTĚNÍ

V ceně není ŽÁDNÉ pojištění! DOPORUČUJEME VŠEM UZAVŘÍT SI POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH A STORNO ZÁJEZDU A ODPOVĚDNOST ZA ŠKODY TŘETÍ OSOBĚ

DĚTI BEZ RODIČŮ

Ve všech termínech je možné poslat děti od 5ti let samostatně bez rodičů.
Podmínky: Dítě již má za sebou alespoň 5 denní lyžařskou školu, tj. umí na mírném kopci zatočit a zastavit na přesně daném místě.

Dítě je ubytované s dospělou osobou, která má nad ním dozor a dalšími dětmi na pokoji, popřípadě ve vedlejším pokoji než dozor, je-li dětí více. O děti se postará dozor stejně jako rodič, který není přítomný – předává jej na lyžování, plavání, hry, dozoruje hygienu, oblékání, stravu, pitný režim. Počet dětí na jeden dozor 1-5 dětí.
Cena za dítě je stanovena jako součet dětské ceny + ceny za vlek + ceny za hlídání 1500 Kč / den + útrata dítěte na „baru“. Po domluvě možné dokoupit dopravu dítěte z Prahy a zpět.

TYP POBYTU:

Lyžařský s plaváním pro děti od 3 do 12 let. Pro zájemce ranní hry a večerní tvoření. Pro děti 2-3 roky pouze plavání. Vhodné i pro naprosté začátečníky všech věků. Možnost účasti i dětí bez rodičů.

CENA:

Přesnou kalkulaci vám zašleme na základě vaší nezávazné poptávky. U dospělých obsahuje pouze ubytování se stravou. Pro děti od 3 let obsahuje ubytování a stravu stejně jako u dospělých + výuka lyžování, plavání, hry, materiál na tvoření. Pro děti 2-3 roky je v ceně ubytování se stravou, plavání s rodičem 20minut, výuka za příplatek, zdarma poskytujeme plavecké pomůcky. Pro děti do 2 let je v ceně ubytování v dětské postýlce se snídaní. Za příplatek na místě: - obědy a večeře pro dítě mladší 2 let - plavání dětí pod 2 roky s rodičem - privátní výuka na lyžích a snowboardu - sauna,bazén pro dospělé - masáže
Zájem: *