mezinárodní letní dětský tábor

Chorvatsko

Camp California

Camp California je první letní dětský tábor v americkém stylu v Evropě. Od našeho prvního léta v roce 2003 hostil Camp California více než 14.000 dětí z více než 40 různých zemí po celém světě. S volnočasovými aktivitami ve vodních a pozemních sportech, uměním, divadelním uměním, dobrodružnými sporty a programy pro mládež nabízí Camp California celou řadu aktivit a programů pro všechny věkové kategorie a zájmy.

Camp California leží v Adriatic Eco Resortu Pine Beach v Pakoštane v Chorvatsku. Pouhých třicet minut od Zadaru, dvě hodiny od Splitu a tři hodiny od Záhřebu je Camp California snadno dostupný autem, letadlem i autobusem z celé Evropy a světa.

Resident Camp

Naše týdenní a dvoutýdenní turnusy umožňují dětem z celého světa zdokonalit se v angličtině a komunikačních dovednostech prostřednictvím „života v cizím jazyce“ a zároveň prožít nejlepší léto svého života v bezpečném a zábavném prostředí.

Campers make friends around the world, learn new skills, and gain a better appreciation for diversity. There is a focus on developing cohesive cabin groups and building a sense of cooperation to live and play together. We always encourage involvement over competition while developing respect for others.

teen adventure

Teenageři se účastní různých outdoorových aktivit, poznávají krásy regionu a získávají nové zážitky a přátele z celého světa. Vedoucí z Camp California společně s odbornými specialisty na tyto aktivity dělají z Teen Adventure dobrodružství na celý život plné zábavných a vzrušujících aktivit, jako je slaňování, jízda na kajaku, jeskyně, horolezectví, jízda na horském kole, plachtění, backpacking, šnorchlování a mnohem, mnohem více .

Teen Adventure je aktivní a zábavná dovolená pro dospívající.

teen sailing

Kombinuje to nejlepší z obou světů: zábavný týden plný aktivit v Resident Camp a týdenní plavba po ostrovech Jaderského moře na palubě luxusní 15 metrové jachty.

Itinerář zahrnuje návštěvy různých dalmatských ostrovů, pobřežních měst a národních parků včetně Pakoštane, Zadaru, Murteru, Vodic, Kornati, Krky, Šibeniku, Skradinu, Kaprije, Zlarinu a Zatonu.

Předchozí zkušenosti s plachtění není třeba – jen touha po úžasném a zábavném vodním dobrodružství!

Nezávazná konzultace
Webové stránky vám dokáží popsat jen 10% zážitku. Pojďme se pobavit více :)
We have three children, each with completely different personalities and interests. All three came back from Camp California with endless stories of the fun they had and the friends they made, proving there is something for everyone there. The setting is ideal and the campers offer each other so much, as they come from around the world. It's the perfect camp experience for any kid!
Erica