základní ceník a

Krok za krokem

velmi zjednodušeně

Jak to všechno probíhá?

Mini program

1. Nezávazná telefonická nebo osobní konzultace
Probereme základní parametry jako délka programu a lokalita, úroveň angličtiny, zaměření tábora a obecně očekávání a požadavky rodiny a dítěte

2. Akceptace programu
aneb všechny strany souhlasí, že letní tábor v zahraničí je to pravé pro vaši rodinu a dítě.

3. Jaký tábor?
Výběr vhodných kempů, konzultace ohledně výhod a nevýhod každého z nich, asistence při hovoru s ředitelem tábora a finálním rozhodnutí.

Základní program

4. Dokumenty a formuláře
Kompletní asistence se všemi dokumenty a formuláři, jako je kompletní aplikace vybraného kempu, zdravotní formuláře, pojištění, visa, veškeré instrukce ze strany tábora.

5. Příprava a plánování cesty a pobytu
Asistence s výběrem nejlepšího způsobu přijezdu do tábora, s rezervováním letenek/jízdenek. Individuální příprava dítěte a rodiny na pobyt (co zabalit, co očekávat během prvních dnů, jak řešit různé situace).
Individuální příprava dítěte a rodiny na pobyt (co zabalit, co očekávat během prvních dnů, jak řešit různé situace)

VIP program

6. Osobní doprovod
Pokud nechcete, aby vaše dítě cestovalo jako “accompanied minor” a nemáte možnost s ním cestovat vy, zajistíme pro něj odborný doprovod na celou cestu tam i zpět.
Zároveň vám zajistíme i speciální vybavení, pokud je táborem vyžadováno (jako polštáře a povlečení, sportovní vybavení, uniforma atd)


Během celého pobytu vás budeme pravidelně informovat o každém dni vašeho dítěte v táboře.

Jakou variantu vybrat?

Mini program je vhodný pro rodiny, které mluví plynně anglicky a mají zkušenosti s cestováním do zahraničí. My pomáháme s tím nejtěžším – výběrem vhodného tábora tak, aby byl pro vaše dítě maximálním přínosem.
Většina rodin si vybírá základní program, který za vás řeší i tu nejhorší část – vyplňování všech dlouhých i krátkých dokumentů, aplikací, formulářů (a věřte, že jich bohužel není málo). K tomu si nemusíte dělat starosti s plánováním cesty – vždy najdeme několik nejvhodnějších variant a vy si jen jednu vyberete.
VIP program vám navíc dává “osobního asistenta”. Dítě tak nemusí cestovat samo a vy máte vždy o všem přehled a maximální péči.

Všechny částky jsou splatné postupně v závislosti na termínu přihlášení.

V ceně je kompletní ubytování, strava a program během pobytu v táboře. Hlavní vícenáklady jsou doprava, pojištění a kapesné.